Skip navigation and go to main content
APSTIPRINU
Zilupes vidusskolas direktore A.Čekstere
2021.gada 08.februārī
Skolotāju konsultāciju laiks 2020./2021.m.g.
Skolotājs | Mācību priekšmets, joma | Konsultācijas diena, laiks |
Adeļeviča Ināra | Sākumskola, sociālās zinības | Piektdiena, 13.00-14.00 |
Apele Vija | Latviešu valoda un literatūra, sociālās zinības | Ceturtdiena, 14.30-15.10 |
Cupere Viktorija | Dabaszinības, ģeogrāfija, bioloģija | Pirmdiena, 14.00-15.30 |
Čižika Antoņina | Latviešu valoda, literatūra, kultūras pamati | Ceturtdiena, 14.30-15.30 |
Čižika Inita | Sākumskola, latviešu valoda un literatūra | Ceturtdiena, 13.45-14.25 |
Čižiks Arvīds | Matemātika, fizika | Ceturtdiena, 14.30-15.30 |
Fenčenko Sergejs | Sports, sports un veselība | Pirmdiena, 14.35-15.15 |
Gorsvāne Inga | Sākumskola, sociālās zinības | Pirmdiena, 13.00-14.00 |
Jakušenoka Saule | Sākumskola, latviešu valoda un literatūra | Trešdiena, 12.45-13.30 |
Kačkane Oksana | Latviešu valoda, literatūra, teātra māksla | Trešdiena, 14.30-15.30 |
Kozlova Jekaterīna | Sākumskola | Pirmdiena, 13.00-13.40 |
Kricka Svetlana | Vēsture, psiholoģija, sociālās zinības | Piektdiena, 14.30-15.30 |
Kudrjevceva Aina | Angļu valoda | Trešdiena, 15.15-15.45 |
Kuzmika Svetlana | Matemātika, inženierzinības | Otrdiena, 14.35-15.15 |
Luckāne Ludmila | Vizuālā māksla | Ceturtdiena, 15.00-15.30 |
Luckāne Sandra | Sākumskola, latviešu valoda un literatūra | Pirmdiena, 13.00-14.00 |
Mackeviča Irina | Angļu valoda, krievu valoda un literatūra | Otrdiena, 14.30-15.10 |
Mandrikina Lilija | Sākumskola, sociālās zinības | Pirmdiena, 13.00-14.00 |
Meškovska Aīda | Angļu valoda | Ceturtdiena, 13.45-15.00 |
Mirchulava Natālija | Krievu valoda un literatūra, sociālās zinības | Ceturtdiena, 13.45-14.25, 15.15-15.30 |
Ostrovska Ina | Bioloģija, ķīmija | Trešdiena, 14.00-15.30 |
Puncule Olga | Latviešu valoda un literatūra, krievu (sveš.) valoda | Trešdiena, 14.30-15.10 |
Rimšs Valērijs | Sports, mājturība un tehn., dizains un tehn. | Piektdiena, 14.30-15.10 |
Rubīna Ņina | Matemātika, fizika | Trešdiena, 14.35-15.15 |
Semjonova Jeļena | Sākumskola | Pirmdiena, 13.45-14.25 |
Sokolova Ludmila | Krievu valoda un literatūra, krievu (sveš.) valoda | Otrdiena, 14.00-15.00 |
Tutina Vita | Sports, mājturība un tehn., dizains un tehn. | Ceturtdiena,14.30-15.00 (sports), trešdiena, 14.30-15.30 (mājt.) |
Veikšāne Marija | Angļu valoda | Trešdiena, 13.00-13.40 |
Višņakova Nineļa | Matemātika | Trešdiena, 15.15-15.45 |
Vonda Inta | Matemātika, informātika, datorika | Otrdiena, ceturtdiena, 14.35-15.15 |
Žibenko Tamāra | Matemātika | Ceturtdiena, 15.15-15.45 |
Žukova Irina | Mūzika | Ceturtdiena, 15.00-15.45 |
Sastādīja: Vija Apele