Ēdināšanas uzņēmumi

 

KAFEJNĪCA „LATGALE”

 

 

Tālr.:29717359, 29192808

e-pasts: [email protected]

 

Omulīgas kafejnīcas “Latgale” interjers rada mierīgu, relaksējošu un mājīgu noskaņu. Te var pavadīt laiku sarunās ar draugiem un biznesa partneriem, atpūsties un nosvinēt svētkus. Tiek piedāvāti ēdieni mājas gaumē par draudzīgām cenām. Daudzveidīgs stipro un vieglo dzērienu klāsts. Banketu klāšana, dzimšanas dienu svinības, kāzu galdi, pusdienas utt. Darbadienās tiek piedāvātas kompleksās pusdienas, arī līdzi ņemšanai. Varam uzņemt līdz 40 viesiem.

 
 
 

 

SIA „RIK & Ko” KAFEJNĪCA

“Vaivariņi”, Lomošu ciems, Zaļesjes pagasts, Zilupes novads, LV5751.

Rezervēšana iespējama pa t. 28459995 vai e-pastā: [email protected]

Mājas lapa https://www.texasborder.lv/

Kafejnīcas izdevīgais izvietojums dod iespēju  ikvienam  ceļotājam apstāties un atpūsties, ļoti garšīgi paēst. Pārtikas uzņēmums  piedāvā iespēju   piegādāt izvēlēto pasūtījumu  klientam izdevīgā vietā un laikā. Ēdienkartes piedāvājums patīkami iepriecinās . Plaša  pirmo ēdienu izvēle, sātīgi otrie ēdieni, gan gaļas, gan veģetāriešu. Kafijas cienītajiem ir mūsdienīgs kafijas aparāts ar dažādiem kafijas veidiem. Gaišajā lielajā telpā ir iespējams rīkot dažādus svinīgus pasākumus – kāzas, jubilejas, dzimšanas dienas utt. (līdz 70 cilvēkiem).  

Atbrauciet un mielojieties!

* Apmeklējot līdzi jābūt derīgai pasei (identifikācijas kartei) un speciālai caurlaidei (atļaujai), kas ļauj uzturēties pierobežas joslā.