Izpildi karjeras plānošanas testus elektroniski!

 

Nodarbinātības valsts aģentūra aicina ikvienu iedzīvotāju izpildīt karjeras plānošanas testus Nodarbinātības valsts aģentūras CV un vakanču portālā https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/pakalpojumi/karjeras-testi sev ērtā laikā un vietā!  Anketa „Orientācija” sniegs pārskatu par iespējamo profesionālo darbības jomu, kā arī palīdzēs noskaidrot, vai Jūs vairāk esat izpildītājs vai organizators. Aizpildot “Interešu testu”, Jūs iegūsiet interešu grafiku, kurā parādīsies interešu prioritātes.

Testa “Pašnoteicējs” metodika dod iespēju iepazīties ar Jums atbilstošajiem profesionālās darbības aprakstiem.

Aizpildot anketu “Motivācijas izpēte – darba veidu motivācija” , Jūs uzzināsiet vairāk par sev tuvāku nodarbinātības veidu – strādāt kā darba ņēmējam vai kā uzņēmējam.

Veikt savu resursu analīzi un izveidot rīcības plānu profesionālo mērķu sasniegšanai palīdzēs tests “Profesionālās karjeras plānošana”.

Ar metodikas „Saskarsmes stratēģija” palīdzību Jūs varat uzzināt, kuras profesionālās darbības jomas vairāk atbilst Jūsu dominējošajai saskarsmes stratēģijai.

Elektroniskie karjeras testi ir pieejami ikvienam. Ja izpildot testu rodas jautājumi, tad aicinām uz Nodarbinātības valsts aģentūras karjeras konsultāciju klātienē (obligāts iepriekšējs pieraksts sazinoties https://www.nva.gov.lv/ludza/kontakti)