Aicinām piedalīties apmācībās jaunatnes darbiniekiem par motivāciju un mērķu izvirzīšanu darbā ar jaunatni „ATSPERIES, jeb ceļā uz mērķiem!”

2014.gada 01.-03.oktobrī, Atpūtas bāzē „Rāznas Ezerkrasti”, Rēzeknes novadā

 

Apmācību mērķis:

Veicināt jaunatnes darbinieku izpratni par saviem un jauniešu mērķiem un motivāciju veiksmīgai turpmākai darbībai un sadarbībai.

 

Apmācību uzdevumi:

-       Izprast jaunatnes darbinieka funkcijas un apzināties savu un jauniešu mērķu nozīmi ikdienas darbā;

-       Pilnveidot jaunatnes darbinieku sadarbības prasmes, balstoties uz motivācijas izpratni;

-       Attīstīt jaunatnes darbinieku pieredzes apmaiņu un sadarbības iespējas;

-       Apzināt un attīstīt idejas stratēģisko plānu izstrādei darbā ar jauniešiem.

 

Dalībnieku profils: Latgales reģiona jaunatnes lietu speciālisti, jaunatnes darbinieki, jaunatnes organizāciju pārstāvji, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem un vēlas uzlabot savas prasmes darbā ar jaunatni.

 

Apmācības vadīs: Nataļja Gudakovska un Ieva Garjāne

 

PIESAKIES!

Apmācības ir BEZMAKSAS. Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Jums pašiem būs jāparūpējas par nokļūšanu līdz apmācību norises vietai – atpūtas bāzei „Rāznas Ezerkrasti” (http://www.raznasezerkrasti.lv/).

 

Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Jūs varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācību noslēgumā saņemsi apliecinājumu par dalību apmācībās.

 

Lai pieteiktos apmācībām, aizpildi pieteikuma anketu http://ejuz.lv/latgalesatsperiens līdz 2014.gada 19.septembrim

 

Vietu skaits ir ierobežots – 22 dalībnieki. Informāciju par to, vai esiet apstiprināti dalībai apmācībās, personīgi saņemsiet līdz 24.septembrim

 

Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvaniet vai rakstiet:

 

Mudīte Kiseļova
Latgales apmācību koordinatore
Tālr.: +371 26467137
E-pasts: [email protected]

 

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.

 

Latvijas – Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai.

 

Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv.