Mūsu sasniegumi

 

Zilupes vidusskolas skolēnu sasniegumi

2017./2018.mācību gada olimpiādēs, konkursos un sporta sacensībās

 

Skolēna vārds, uzvārds

 

Klase

Mācību priekšmets

Olimpiādes, konkursa, sporta sacensību līmenis un ieņemta vieta

Skolotājs

Novads

Valsts/

reģions

Amālija Matjušenko

4.a

Matemātika

Atzinība

 

Jekaterīna Kozlova

Sintija Mežale

4.c

Matemātika

Atzinība

 

Dzintra Kučāne

Leonīds Minčenko

 

5.a

Matemātika

Atzinība

 

Nineļa Višņakova

Sergejs Raks

 

5.a

Matemātika

Atzinība

 

Nineļa Višņakova

Sintija Kačkane

 

5.c

Latviešu valoda un literatūra

 

Atzinība

Oksana Kačkane

Katrīne Cirska

 

6.a

Matemātika

2.

 

Tamāra Žibenko

Angelina Matjušenoka

 

6.a

Mājturība

 

Pied.

Vita Tutina

Aleksandrs Bogurdovičs

6.b

Matemātika

1.

 

Neļa Sidoroviča

Laura Bertulāne

 

6.b

Matemātika

3.

 

Neļa Sidoroviča

Darja Toropova

 

6.b

Matemātika

Atzinība

 

Neļa Sidoroviča

Elizabete Kosmačeva

 

6.c

Mājturība

 

Pied.

Vita Tutina

Izabella Mežecka-Kižlo

 

6.c

Matemātika

2.

 

Tamāra Žibenko

Svetlna Potehina

 

6.c

Matemātika

Atzinība

 

Tamāra Žibenko

Valērija Ziediņā

 

6.c

Mājturība

 

Pied.

Vita Tutina

Nikita Kaseckis

 

7.a

Matemātika

2.

 

Nineļa Višņakova

Marianna Linuža

 

7.c

Matemātika

2.

 

Ņina Rubīna

Mājturība

 

Pied.

Vita Tutina

Aleksandra Tukiša

 

8.a

Mājturība

Atzinība

 

Vita Tutina

Zane Apele

 

8.c

Matemātika

3.

 

Ņina Rubīna

Mājturība

1.

Pied.

Vita Tutina

Linda Marčenoka

 

8.c

Vizuālā māksla

Atzinība

 

Ludmila Luckāne

Viktorija Atmane

 

9.a

Ķīmija

Atzinība

Pied.

Ina Ostrovska

Sergejs Martincevs

 

9.c

Vizuālā māksla

3.

 

Ludmila Luckāne

Ķīmija

Atzinība

 

Ina Ostrovska

Igors Poļakovs

 

9.c

Ķīmija

3.

 

Ina Ostrovska

Viktorija Protasova

 

9.c

Vizuālā māksla

Atzinība

 

Ludmila Luckāne

Kirils Kaseckis

 

10.c

ES   Dabaszinātņu

3.

 

Ertmane, Rubīna, Ostrovska

Bioloģija

Atzinība

 

Inese Ertmane

Krievu valoda (sveš)

Atzinība

 

Olga Jarošenko

Gļebs Kovtuns

 

10.c

Fizika

1.

 

Ņina Rubīna

Ķīmija

3.

 

Ina Ostrovska

ES    Dabaszinātņu

3.

 

Ertmane, Rubīna, Ostrovska

Agrita Proma


10.c

Ķīmija

3.

Pied.

Ina Ostrovska

Iveta Kuzmika


10.c

Bioloģija

1.

 

Inese Ertmane

Ķīmija

2.

3.

Ina Ostrovska

Fizika

Atzinība

 

Ņina Rubīna

ES    Dabaszinātņu

2.

 

Ertmane, Rubīna, Ostrovska

Amanda Andžāne

 

11.c

Pilotolimpiāde latviešu valodā un literatūrā

 

Pied.

Oksana Kačkane

Marija Dukšta

 

 

11.c

 

Bioloģija

2.

 

Inese Ertmane

Ķīmija

Atzinība

Pied.

Ina Ostrovska

Krievu valoda (sveš)

3.

 

Olga Jarošenko

Gļebs Grigorjevs

 

11.c

ES    Dabaszinātņu

1.

 

Ertmane, Rubīna, Ostrovska

Bioloģija

1.

 

Inese Ertmane

Ģeogrāfija

Atzinība

 

Viktorija Cupere

Ekonomika

Atzinība

 

Svetlana Kricka

Uldis Pupovs

 

11.c

Ķīmija

2.

3.

Ina Ostrovska

Krievu valoda (sveš)

2.

 

Olga Jarošenko

Matemātika

2.

 

Ņina Rubīna

Fizika

Atzinība

 

Ņina Rubīna

Ekonomika

Atzinība

 

Svetlana Kricka

Anastasija Griņina

 

11.c

Latgales reģionālā valodu

 

Pied.

Meškovska, Kačkane,  Jarošenko

Angļu valoda

3.

 

Aīda Meškovska

Krievu valoda (sveš)

Atzinība

 

Olga Jarošenko

Aleksandra Šaitere

 

11.c

Bioloģija

2.

 

Inese Ertmane

Ķīmija

3.

Pied.

Ina Ostrovska

Krievu valoda (sveš)

Atzinība

 

Olga Jarošenko

Latgales reģionālā valodu

 

Pied.

Meškovska, Kačkane,  Jarošenko

Valērija Bikova

 

12.c

Vācu valoda

2.

 

Aina Kudrjavceva

Polina Buboviča

 

12.c

Krievu valoda (sveš)

3.

 

Olga Jarošenko

Laine Greta Grahoļska

 

12.c

Latgales reģionālā valodu

 

1.

Kudrjavceva, Čižika, Jarošenko

Krievu valoda (sveš)

1.

Pied.

Olga Jarošenko

Angļu valoda

1.

Pied.

Aina Kudrjavceva

Bioloģija

1.

 

Inese Ertmane

Ģeogrāfija

2.

 

Viktorija Cupere

Valērija Kudrjavceva

 

12.c

Vizuālā māksla

3.

 

Ludmila Luckāne

  

 

Skolēna vārds, uzvārds

 

Klase

Konkursa nosaukums

Olimpiādes, konkursa, sporta sacensību līmenis un ieņemta vieta

Skolotājs

Novads

Valsts/

reģions

Darja Matjušenoka  

 

3.a

Skolēnu skatuves runas konkurss

2.v.

 

I.Adeļeviča

Aļbina Valerija Mežecka

 

3.a

Skolēnu skatuves runas konkurss

1.v.

2.vieta

Latgalē

I.Adeļeviča

Marks Agaki

 

3.c

Skolēnu skatuves runas konkurss

3.v.

 

S.Jakušenoka

Valerija Sļadzevska  

 

4.a

Latvijas izglītības iestāžu skolēnu skatuves runas konkurss

1.v.

2.vieta

Latgalē

J.Kozlova

V. Apele

Sintija Kačkane

 

5.c

Skaļās lasīšanas konkurss.

1.v. Atzinība

 

O. Kačkane

Konkurss “Cielavas gudrības”

 

Atzinība

V. Cupere

Emīls Plakošs

5.c

Skatuves runas konkurss

3.v.

 

A. Čižika

Maksims Avdejenoks

 

5.a

Starptautiskais konk.  „Mana zilā upe”

 

2.vieta

J. Semjonova

Ivars Adamovičs

 

6.a

Konkurss matemātikā  (11.2016. )

 

Atzinība

T. Žibenko

Katrīna Cirska

 

6.a

Konkurss matemātikā  (11.2016. )

 

Atzinība

T. Žibenko

Konkurss matemātikā (02.2017. )

 

Atzinība

T. Žibenko

Starptautiskais konk.  „Mana zilā upe”

 

3.vieta

L. Luckāne

Joničonoks Oļegs

 

6.a

Konkurss matemātikā  (11.2016. )

 

Atzinība

T. Žibenko

Lipste Ksenija

 

6.a

Konkurss matemātikā  (11.2016. )

 

Atzinība

T. Žibenko

Matjušenoka Angelina

 

6.a

Konkurss matemātikā  (11.2016. )

 

Atzinība

T. Žibenko

Mošerenoks Dmitrijs

 

6.a

Konkurss matemātikā  (11.2016. )

 

Atzinība

T. Žibenko

Mošerenoks Kirils

 

6.a

Konkurss matemātikā  (11.2016. )

 

Atzinība

T. Žibenko

Konkurss matemātikā (02.2017. )

 

Atzinība

T. Žibenko

Skorodihins Vitālijs

 

6.a

Konkurss matemātikā  (11.2016. )

 

Atzinība

T. Žibenko

Skvorcovs Daniils

 

6.a

Konkurss matemātikā  (11.2016. )

 

Atzinība

T. Žibenko

Šaiters Vitālijs

 

6.a

Konkurss matemātikā  (11.2016. )

 

Atzinība

T. Žibenko

Konkurss matemātikā (02.2017. )

 

Atzinība

T. Žibenko

Konkurss matemātikā (05.2017. )

 

Atzinība

T. Žibenko

Voitkeviča Nikole

 

6.a

Konkurss matemātikā (05.2017. )

 

Atzinība

T. Žibenko

Volkovs Artjoms

 

6.a

 

Konkurss matemātikā  (11.2016. )

 

Atzinība

T. Žibenko

Konkurss matemātikā (05.2017. )

 

Atzinība

T. Žibenko

Zborovska Adriana

 

6.a

Konkurss matemātikā (05.2017. )

 

Atzinība

T. Žibenko

Anna Ivanova

 

6.c

Starptautiskais konk.  „Mana zilā upe”

 

1. vieta

L. Luckāne

Konkurss “Esi mobils”

 

Atzinība

O. Kačkane

Viktorija Jakovļeva

6.c

Konkurss “Esi mobils”

 

Atzinība

O. Kačkane

Anna Kristiana Klovāne

6.c

Skaļās lasīšanas konkurss

3.v.

 

O. Kačkane

Elizabete Kosmačeva

 

6.c

Radošo darbu konk. “Oskars Kalpaks”

 

Atzinība

O. Kačkane

Skaļās lasīšanas konkurss

3.v.

 

O. Kačkane

Konkurss “Esi mobils”

 

Atzinība

O. Kačkane

Izabella Mežecka

6.c

Skaļās lasīšanas konkurss

2.v.

 

O. Kačkane

Jūlija Moisejeva

6.c

Konkurss “Esi mobils”

 

Atzinība

O. Kačkane

Valērija Ziediņa

6.c

Skaļās lasīšanas konkurss

1.v. Atzinība

 

O. Kačkane

Skolēnu skatuves runas konkurss

2.v.

 

O. Kačkane

Konkurss “Esi mobils”

 

Atzinība

O. Kačkane

Viktorija Turčina

 

7.a

Svētvakara brīnums

Rēzeknes krievu biedrība

 

1. vieta

L. Sokolova

Sanita Daliba

 

7.c

 „Latvijas lauki gadsimtu griežos”

 

Atzinība

L. Luckāne

Andreja Upīša domrakstu konkurss

 

Pateicība

A. Čižika

Marianna Linuža

 

 7.c

Starptautiskais konk.  „Mana zilā upe”

 

2.vieta

L. Luckāne

Žanna Protasova

7.c

 

Andreja Upīša domrakstu konkurss

 

Pateicība

A. Čižika

Zane Apele

 

8.c

 

Radošo darbu konk. “Oskars Kalpaks”

 

1.v.

O. Kačkane

2. Ratu  Brīvskolotāji "Ceļojums uz Austrāliju" laureāti

 

Atzinība

V. Cupere

Aleksandra Tukiša

 

8.a

Starptautiskais konk.  „Mana zilā upe”

 

3.vieta

L. Luckāne

2. Ratu  Brīvskolotāji "Ceļojums uz Austrāliju" laureāti

 

Atzinība

V. Cupere

Linda Marčenoka

 

8.c

Skolēnu skatuves runas konkurss

1.v.

 

O. Kačkane

 „Latvijas lauki gadsimtu griežos”

 

Dž.Skulmes spec. balva

L. Luckāne

Viktorija Atmane

 

9.a

2. Ratu  Brīvskolotāji "Ceļojums uz Austrāliju"

 

Atzinība

V. Cupere

Natāļija  Sļadze

9.a

Skolēnu skatuves runas konkurss

3.v.

 

I. Mackeviča

Maksims Skukis

 

9.a

Eseju konkurss  avīzē Vesti

 

Piedalīšanās

I. Mackeviča

2. Ratu  Brīvskolotāji "Ceļojums uz Austrāliju"

 

Atzinība

V. Cupere

Ruslana Žorža

 

9.a

Skolēnu skatuves runas konkurss

2.v.

 

I. Mackeviča

2. Ratu  Brīvskolotāji "Ceļojums uz Austrāliju"

 

Atzinība

V. Cupere

Leora Lipste

 

9.c

2. Ratu  Brīvskolotāji "Ceļojums uz Austrāliju"

 

Atzinība

V. Cupere

Sergejs Martincevs

 

9.c

 „Latvijas lauki gadsimtu griežos”

 

Atzinība

L. Luckāne

2. Ratu  Brīvskolotāji "Ceļojums uz Austrāliju"

 

Atzinība

V. Cupere

Viktorija Protasova

9.c

 „Latvijas lauki gadsimtu griežos”

 

Atzinība

L. Luckāne

Anastasija Kazaka

 

11.c

Radošo darbu konkurss “100 vēstures mirkļi”

 

Atzinība

O. Kačkane

Radošo darbu konk. “Oskars Kalpaks”

 

Atzinība

O. Kačkane

Aleksandra Šaitere

 

11.c

Skatuves runas konkurss

1.v.

1.vieta

O.  Jarošenko

O. Kačkane

Valērija Kudrjavceva

 

12.c

Starptautiskais konk.  „Mana zilā upe”

 

2.vieta

L. Luckāne

Starptautiskais konk. „Eņģeļi”, Lietuva

 

1. vieta

L. Luckāne

 „Kas manu tautu dara stipru”

 

Atzinība

L. Luckāne

11.c klases komanda

Olga Jarošenko

 

11.c

Konkurss „Jaunais autovadītājs”

 

Atzinība

O. Jarošenko

11.b  klases komanda

Kristīne Bondarenko

 

11.b

Konkurss „Jaunais autovadītājs”

 

Atzinība

K. Bondarenko

 



Skolēna vārds, uzvārds,

personas kods

Klase

Sacensību veids

Olimpiādes, konkursa, sporta sacensību līmenis un ieņemta vieta

Skolotājs

Novads

Valsts

Veronika Magdusenoka

5.a

Vieglatlētika

Reģionālas sacensības

2.vieta tāllēkšana

 

V.Tutina

Olga Rezcova

 

5.a

Vieglatlētika

 

Latvijas Čempionāts

3.vieta – 1000m/ soļošana

V.Tutina

Ksēnija Lipste

 

6.a

Vieglatlētika

Reģionālas sacensības

3.vieta augstlēkšana

 

V.Tutina

Polina Potehina

 

6.a

Vieglatlētika

Reģionālas sacensības

2.vieta soļošana

 

V.Tutina

Vladislavs Čulkovs

 

6.c

Vieglatlētika

 

Latvijas Čempionāts

2.vieta – 5000m/ soļošana

V.Rimšs

 

Nikita Kaseckis

 

7.a

Vieglatlētika

St. sacensības Polijā

 

 (LČ) 1.vieta augstlēkšana

 (LČ) 1.vieta -  lode

1.vieta augstlēkšana

S.Fenčenko

Nikita Šupolnieks

 

7.a

Vieglatlētika

 

(LČ) 2.vieta – 300m

 (LČ) 3. vieta – 80m

S.Fenčenko

Sanita Daliba

 

7.c

Vieglatlētika

 

Latvijas Čempionāts(LČ)

 3.vieta – diska mēšana

S.Fenčenko

Antons Mošerenoks

 

8.a

Vieglatlētika

 

Latvijas Čempionāts

2.vieta – 10000m/soļošana

V.Rimšs

Kristaps Račiks

 

8.a

Vieglatlētika

 

Latvijas Čempionāts

3.vieta – 5000m/ soļošana

V.Tutina

Sergejs Martincevs

 

9.c

Vieglatlētika

Reģionālas sacensības

3000m -1 vieta

Latvijas Čempionāts

3.vieta – 3000m

V.Rimšs

Marija Fjodorova

 

10.c

Vieglatlētika

Reģionālas sacensības

1.vieta augstlēkšana

 

S.Fenčenko

Kirils Kaseckis

 

10.c

Vieglatlētika

Reģionālas sacensības

300 m -1 vieta

 

S.Fenčenko

 

Glebs Kovtuns

 

10.c

Vieglatlētika

Reģionālas sacensības

Lode -1. vieta

 

S.Fenčenko

Amanda Andžāne

 

11.c

Vieglatlētika

Reģionālas sacensības

100m -2. vieta

 

V.Rimšs

Marija Dukšta

 

11.c

Vieglatlētika

Reģionālas sacensības

1500m -1 vieta

 

V.Rimšs

Dmitrijs Moisejevs

 

12.c

Vieglatlētika

Reģionālas sacensības

3000m -1 vieta

 

V.Rimšs