APSKATES SAIMNIECĪBA "BITES"

mājas”Bites”, c.Savelinki, Zaļesjes pagasts, Ludzas novads, LV-5751.

Tālr.: 28656530
E- pasts: [email protected]

Izbraucot no Zilupes uzreiz sākas mūsu saimniecība, kas nav liela, bet spēj piedāvāt gana daudz neparastu nodarbju visu vecumu ciemiņiem. Lielākais lepnums ir Meloņu dārzs. No jūnija var vērot kā “precas” melones, arbūzi un ķirbji, bet saldo augļu degustācija un iegāde parasti sākas pēc 6.augusta.Saimniecības nelielais mājražošanas uzņēmums piedāvā priežu čiekuru ievārījumu, priežu pumpuru ,vīgriežu, piparmētru, raudeņu sīrupu.

“Bitēs” atrodas arī ES nozīmes biotops – Sauso smiltāju pļavas, kas īpaši košas maijā un jūnijā. Liepziedu laikā rīkojam vakarēšanas ar sikspārņiem. Pēc pieteikuma vadām arī Dabas klases atbilstoši dabas zinību stundu saturam.

Iznomājam savu teritoriju ārtelpu pasākumu organizēšanai.

Tāšu meistars, podnieks, floras dizainere piedāvā ne tikai savu darbu iegādi, paraugdemonstrējumus, bet arī radošās darbnīcas. Īpaši amizanti izvēršas dakšošana ar siena dakšām un puzuru vēršana. Strādājam arī izbraukumā.

Garām saimniecībai ved reģionālais Pierobežas velomaršruts Nr.36.Ir uzsākta I.Ziedoņa dzīves atziņu pārdomu pieturas izveide ceļiniekiem.

JAUNUMS! Piedāvājam kāzu un citu nozīmīgu ģimenes godu programmu!

Iepriekšēja pieteikšanās!